top of page

GoHard PT Group

Public·38 members
Виталий Макеев
Виталий Макеев

(OGLĄDAĆ NA ŻYWO!) Legia Austria na żywo 10 sierpnia 2023


08. 2023 o 19:00 na Warszawa. Dzięki TVSPORT nie musisz martwić się o najnowsze transmisje piłkarskie na żywo w telewizji, ponieważ możesz oglądać piłkarskie transmisje na żywo na stronach internetowych naszych partnerów. Poniżej znajdziesz szczegółowy program TV na żywo oraz linki do legalnych źródeł gdzie mecz Legia Warszawa - Austria Wiedeń będzie transmitowany na żywo. Razem z TVSPORT łatwo sprawdzisz dostępne kanały telewizyjne i godzinę rozpoczęcia transmisji meczów piłki nożnej. Możesz oglądać transmisje piłki nożnej na żywo i śledzić ostatnie wyniki meczów piłki nożnej na naszej stronie oraz na najpopularniejszych transmisjach w TV takich jak: ORF 1, TVP Sport.
Legia Warszawa - Austria - Transmisja na żywo - gdzie oglądaćPrzebieg spotkania Legia Warszawa - Austria Wiedeń Legia Warszawa - Austria Wiedeń na żywo - Statystyki meczu Typy użytkowników - Legia Warszawa - Austria Wiedeń na żywo typów: 0 Legia Warszawa - Austria Wiedeń na żywo - Analiza TV Sport Najświeższe wyniki meczów piłki nożnej i transmisje piłki nożnej w telewizji między Legia Warszawa vs Austria Wiedeń. Mecz piłki nożnej pomiędzy Legia Warszawa vs Austria Wiedeń w ramach Liga Konferencji Europy, rozpoczyna się 10.


Choć Wojskowi byli w Wiedniu tylko cieniem drużyny, która wiosną trzęsła polską ekstraklasą, to od pierwszej minuty rzucili się do zdecydowanych ataków chcąc, jak najszybciej rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Niestety skuteczność była dziś tragiczna w wykonaniu legionistów. W 14. minucie strzelał Miroslav Radović, ale jego strzał nie mógł sprawić trudności bramkarzowi gospodarzy. Pierwsze trzy kwadranse to zdecydowana przewaga Wojskowych, którzy nie potrafili jednak udowodnić swojej przewagi zdobyczami bramkowymi. Legioniści próbowali sforsować obronę wiedeńczyków, ale byli za słabi by mogło się im to udać. W 42.


Austria Wien - Sofascore


Legia Warszawa - Austria Wieden 10.08.2023 21:00


Legia Warszawa - Austria Wiedeń – Wynik meczu i relacja na


Legia Warszawa – Austria Wiedeń, 3. runda eliminacji Ligi


Austria Wiedeń 1-0 Legia Warszawa - legionisci. comNadzieje i oczekiwania względem czwartkowego meczu Legii z Austrią Wiedeń były ogromne. Tym bardziej, że miał być to wielki wieczór i dla piłkarzy - rehabilitacja za fatalną grę praktycznie we wszystkich spotkaniach rozegranych w tym sezonie i dla kibiców, którzy za cel postawili sobie opanowanie wiedeńskiego stadionu. 90 minut spotkania za nami. Jasne jest już kto zachwycił i kto rozczarował... Zachwycili kibice, rozczarowali piłkarze. Ci pierwsi pokonali swój własny wyczyn sprzed 2 lat i stawili się w Wiedniu w liczbie 4 tysięcy! 4 tysięcy osób, które przez ponad 90 minut meczu niestrudzenie i bez chwili zwątpienia dopingowało i wspierało swoją drużynę.


minucie Roger podawał z drugiej linii, ale Elton nie doszedł do dobrego podania i z ciekawie zapowiadającej się akcji znów nie wyszło nic godnego uwagi. Jeszcze tylko w doliczonym czasie Austriacy zablokowali strzał Rogera i po pierwszej połowie było 0-0. Drugie 45 minut rozpoczęło się od... przerwy w grze. Warszawscy fani (dziś tylko oni zasłużyli na uznanie w Europie) rzucili na murawę świecę dymną i gęsty dym zasnuł murawę.


Powiązane mecze - Relacje na żywo z Piłka nożna - Eurosport


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • gohardhealthandfitness
  gohardhealthandfitness
 • bucher bestseller
  bucher bestseller
 • Eliana Russell
  Eliana Russell
 • KELLY Muller
  KELLY Muller
 • I
  iclochickdresidmun
bottom of page